LEV-INVEST —
МИ БУДУЄМО
ВИСОКОЕФЕКТИВНИЙ
СИСТЕМНИЙ БІЗНЕС

ПРО КОМПАНІЮ

LEV-INVEST

Інвестиційна компанія Лев-Інвест очолює групу, в яку входять декілька бізнесів і проектів. На сьогоднішній день активи групи зосереджені в напрямках: девелопмент, будівництво, управління нерухомістю, аграрний сектор, торгівля непродовольчими товарами і HoReCa.

 

Ми поділяємо думку, що експансія (розвиток) - мета будь-якого живого організму. Компанія, в нашому розумінні, схожа з живим організмом і теж повинна бути зосереджена на своєму розвитку. В ході реалізації цієї мети Лев-Інвест пам’ятає про ще один важливий принцип – ефективність.

Кожна компанія або проект, що входить до групи, повинні бути швидше, якісніше і результативніше – ніж прямі конкуренти. При цьому, в своїх діях ми повинні пам'ятати основне призначення кожного з нас, як людини - творити.

НАШІ ЦІННОСТІ

 • Чесність
 • Професіоналізм
 • Ефективність
 • Розвиток
 • Креативність

ДIЯЛЬНIСТЬ

МИ ЖИВЕМО В ЧАС
ГЛОБАЛЬНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Якщо наші пращури у амбіціях були обмежені своєю територією і територією сусідніх племен, міст і держав - то в наш час існують тільки обмеження, які встановлює наша свідомість. Ми захоплені цією глобальністю і вважаємо географією активності компанії Лев-Інвест весь світ. Зараз ми сфокусовані на створенні і розвитку високоефективних компаній і проектів в Україні.

 • Ринок будівельного інструменту

  Ось уже більше 7 років компанія LEVTOOLS здійснює діяльність на ринку будівельного інструменту. На даний момент інструменти торгової марки LevTools представлені у всіх регіонах України. Співвідношення доступної ціни і високої якості товарів були гідно оцінені споживачами. За останній рік номенклатура LevTools збільшилася на 120%, і на даний момент становить понад 1200 найменувань. Кожен день ми продовжуємо розвиватися і працювати над собою для того, щоб надати покупцям кращі рішення за доступну ціною.

  WWW.LT-TOOLS.COM.UA

 • Консалтинг у сфері нерухомості та будівництва

  Один з напрямків в компанії Лев-Логістик - здійснення консалтингу та управління об'єктами у сфері будівництва. Ми займаємося пошуком орендарів, пошуком приміщень і їх модернізацією, а також беремо на себе операційне управління промисловою нерухомістю. Нам довіряють провідні компанії в галузі логістики, рітейлу та торгівлі. Лев-Логістик - ваш надійний партнер в управлінні об'єктами нерухомості.

 • Сади Слобожанщини

  Агрофірма «Сади Слобожанщини», входить до групи компаній Лев-Інвест. Займається вирощуванням, зберіганням і продажем товарного яблука, сливи і похідних продуктів цих культур.

БІЛЬШЕ НЕМАЄ КОНКУРЕНЦІЇ МІЖ ПОСЛУГАМИ
АБО ПРОДУКТАМИ. ЗАЛИШИЛАСЯ ТІЛЬКИ КОНКУРЕНЦІЯ
МІЖ МОДЕЛЯМИ УПРАВЛІННЯ.

ГЕРМАН ГРЕФ

ПРОЕКТИ

 • LEVTOOLS

  На даний момент інструменти торгової марки LevTools представлені у всіх регіонах України. Співвідношення доступної ціни і високої якості товарів були гідно оцінені споживачами.

  ДЕТАЛЬНІШЕ

 • САДИ СЛОБОЖАНЩИНИ

  Займається вирощуванням, зберіганням і продажем товарного яблука, сливи і похідних продуктів цих культур.

  КОМАНДА

  ІСТИННА ЦІННІСТЬ ЛЮДИНИ
  ВИМІРЮЄТЬСЯ ТИМ, ЯКІ ЦІЛІ ВОНА ПЕРЕСЛІДУЄ

  МАРК АВРЕЛІЙ АНТОНІН
  • РОМАН ЛЕВЧЕНКО

   засновник ТОВ «Лев-Інвест»
   директор ТОВ «Лев-Логістик»

  • ОЛЕКСАНДР ДЕРКАЧ

   директор
   компанії LevTools

  • ГЕННАДІЙ ВЕРЕЩАКА

   директор
   АГ «Сади Слобожанщини»

  Команда ТОВ «Лев-Iнвест»

  команда Лев-Инвест

  БАЖАЄТЕ СТАТИ ЧАСТИНОЮ
  НАШОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ
  КОМАНДИ?

  Реалізуючи нові успішні проекти, ми зміцнюємо свої компетенції і підтверджуємо амбіції стати групою компаній зі світовим ім'ям. Якщо ви поділяєте наше бачення і націлені на постійний розвиток своїх професійних компетенцій, не залежно від отриманого раніше досвіду, - приєднуйтесь до нашої команди. Пройдемо цей шлях разом!

  ВІДПРАВЛЯЙТЕ СВОЄ ДОКЛАДНЕ РЕЗЮМЕ ТА СУПРОВІДНИЙ ЛИСТ НА E-MAIL:
  hr@LEV-INVEST.COM.UA